Przejdź do treści

Opublikowano: 09.11.2023 20:16

Zapraszamy na Kiermasz Świąteczny PW 2023

Kiermasz potrwa od godz. 10.00 do godz. 17.00

Na dwa dni – 7 i 8 grudnia – plac przed Gmachem Głównym znów zamieni się w świąteczne miasteczko. Pojawią się domki z upominkami i jedzeniem, a wśród nich ten jeden wyjątkowy – politechniczny.

Jak co roku w domku PW będą czekać uczelniane gadżety – z kultowymi skarpetkami na czele. Przygotowaliśmy też m.in. czapki, rękawiczki, koszulki, bluzy, maskotki, torby, kubki, parasole. Nie zabraknie akcentów typowo świątecznych: pierników, ozdób czy miodu z naszej pasieki. Zadbaliśmy też o to, żeby na Kiermaszu można było skompletować inżynierski niezbędnik. Tradycyjnie w domku Politechniki nie sprzedajemy przedmiotów, tylko prowadzimy zbiórkę pieniędzy. Gadżety będzie można otrzymać w zamian za datek. Wszystkie zgromadzone fundusze zostaną przeznaczone na Stypendium pod choinkę – wyróżnienie dla studentów i doktorantów zaangażowanych w działania naszej Uczelni i rozsławiających jej imię. Uwaga, datki przyjmujemy tylko w gotówce – najbliższy bankomat znajduje się w holu Gmachu Głównego.

Na Kiermaszu Świątecznym PW pojawią się także inne domki. Będzie tam można kupić m.in. sery góralskie, konfitury i soki, bigos, pierogi i barszcz, świece, ceramikę i szklane ozdoby choinkowe. Na smakoszy czekać będą również food trucki.

Nasz Kiermasz w oba dni będzie trwał od godz. 10.00 do godz. 17.00. Wstęp jest wolny. Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy chcą poczuć świąteczny klimat, zaopatrzyć się w prezenty, wesprzeć finansowo naszych studentów i doktorantów oraz po prostu miło spędzić czas.

Szczególnie zapraszamy pierwszego dnia Kiermaszu – 7 grudnia o godz. 12.30 na placu przed Gmachem Głównym ogłosimy laureatów Stypendium pod choinkę (środki na ten cel zebraliśmy podczas naszej ubiegłorocznej imprezy) i wręczymy im nagrody oraz przekażemy choinki dla Wydziałów. Tego dnia swoją premierę będzie także miała nowa świąteczna iluminacja Gmachu Głównego PW.

Regulamin Kiermaszu Świątecznego PW 2023