Opublikowano: 25.02.2021 16:58

Wiosenna edycja warsztatów SmartUP Academy

fot. freepik

Trwają zapisy na wirtualne zajęcia, które poprowadzą m.in. wykładowcy Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej.

Cykl SmartUP Academy jest otwarty dla wszystkich uczniów szkół ponadpodstawowych w wieku 14-19 lat, którzy nie brali w udziału w jego poprzednich edycjach.

Tej wiosny uczniowie mogą zapisywać się na następujące zajęcia online:

• 13 marca – Inteligentne kosmetyki kolorowe – mit czy przyszłość?
  • 20 marca – Projektowanie współczesnych leków oraz biotechnologiczne strategie ich otrzymywania
  • 17 kwietnia – Elektrochemia dla każdego – z czego wynika siła reakcji redoks?
  • 24 kwietnia – Igła w stogu siana, czyli po okruszkach do celu – Kto używał materiału wybuchowego?
  • 15 maja – Mikrokosmos, czyli mali towarzysze broni lub wrogowie oraz jak ich rozpoznać?
  • 25 maja – ELISA czy Western – oto jest pytanie?

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie StartUP Academy.

SmartUP Academy to projekt Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej w partnerstwie z Fundacją Adamed, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.