Przejdź do treści

Opublikowano: 01.09.2020 15:37

Wciąż możesz zostać studentem PW

Informacje o rekrutacji na studia są dostępne w dedykowanej zakładce

Trwają zapisy na studia niestacjonarne I i II stopnia (w Warszawie i Filii PW w Płocku) oraz stacjonarne II stopnia (w Płocku). Ogłosiliśmy także dodatkowy nabór na studia stacjonarne I stopnia w naszej płockiej Filii.

Dodatkowy nabór uruchamia od 12 września również Wydział Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku. Więcej informacji można znaleźć pod tym adresem.

Do 21 września będzie możliwość wzięcia udziału w przedłużonym naborze na wybrane kierunki studiów:

Rekrutacja na studia niestacjonarne I i II stopnia trwa do 11 września – po tym terminie zapisy zostaną przedłużone. Rekrutacja na studia stacjonarne II stopnia została zamknięta 28 sierpnia, ale już można rekrutować się na wskazane kierunki.

Na swoich indywidualnych kontach rekrutacyjnych (IKR) wszyscy kandydaci powinni załączyć skany wymaganych dokumentów. Opłatę rekrutacyjną można przesyłać do ostatniego dnia trwania zapisów.

Wyniki zostaną ogłoszone kilka dni po zamknięciu zapisów, a odpowiednie komunikaty pojawią się na IKR. W sprawie procedury kwalifikacyjnej i wymaganych dokumentów na studia II stopnia należy kontaktować się bezpośrednio z danym wydziałem.

Studia stacjonarne I stopnia – Płock

W ofercie Filii PW w Płocku znajdziesz pięć kierunków. Są to:  inżynieria środowiska, mechanika i budowa maszyn, technologia chemiczna i budownictwo (studia inżynierskie) oraz ekonomia (studia licencjackie).

Dodatkowa rejestracja odbywa się poprzez system www.zapisy.pw.edu.pl i trwa do 11 września. Więcej informacji o zasadach rekrutacji oraz najważniejsze terminy znajdziesz  na stronie Filii w zakładce Rekrutacja. 

Nie widzisz odpowiedzi na swoje pytanie? Skontaktuj się z odpowiednią Komisją Rekrutacyjną.

Studia stacjonarne II stopnia – Płock

Do 11 września możesz zapisać się na studia prowadzone w Filii PW w Płocku. Do tego dnia zarejestruj się w systemie www.zapisy.pw.edu.pl, wnieś opłatę rekrutacyjną i prześlij przez IKR wymagane dokumenty.

Szukasz więcej informacji? Sprawdź w zakładce poświęconej rekrutacji

Studia niestacjonarne I stopnia – Warszawa i Płock

Kierunki, które możesz studiować niestacjonarnie, znajdziesz w naszej ofercie. Pamiętaj, by sprawdzić, czy interesujące Cię studia są prowadzone w Warszawie czy w Płocku.

Zapisy kończą się 11 września. Pamiętaj, żeby do tego czasu zarejestrować się w systemie www.zapisy.pw.edu.pl, wnieść opłatę rekrutacyjną i przesłać przez IKR skany dokumentów.

Więcej informacji, w tym pełny terminarz rekrutacji i informacje o opłatach znajdziesz w odpowiedniej zakładce

Studia niestacjonarne II stopnia – Warszawa i Płock

11 września – to ważna data także dla Ciebie, bo to ostatni dzień za rejestrację (przez system www.zapisy.pw.edu.pl), wniesienie opłaty i przesłanie przez IKR wymaganych dokumentów.

Szczegóły oferty, informacje o opłatach, pełny terminarz i inne szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce o rekrutacji

Podobne tematy: