Opublikowano: 09.12.2020 17:57

Trwa rekrutacja na Wydział EiTI PW

Rekrutacja na studia stacjonarne I stopnia rozpoczynające się od semestru letniego (Wydział EiTI PW) potrwa do 5 stycznia 2021 r.

Zapraszamy na studia stacjonarne I stopnia

Czy można rozpocząć studia inżynierskie w połowie roku akademickiego? Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych PW daje taką możliwość. Właśnie trwa nabór na wybrane kierunki studiów I stopnia prowadzone przez Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych PW:

• Elektronikę
  • Informatykę
  • Telekomunikację
  • Computer Science
  • Telecommunications

Kandydaci mogą się zgłaszać do 5 stycznia 2021 r. Ci, którzy zakwalifikują się w naborze na semestr letni, rozpoczną naukę już 20 lutego.

Gdzie można dowiedzieć się więcej o kierunkach z oferty Wydziału EiTI?

Zapraszamy na wydziałową stronę internetową, a także na kanał WEiTI PW na YouTubie – playlista WEITI PW at a glance! została stworzona specjalnie z myślą o tych, którzy chcą lepiej poznać ofertę edukacyjną wydziału.

Jak zarejestrować się na studia?

Zapisy są prowadzone na stronie rekrutacja.pw.edu.pl. Kandydaci powinni wypełnić specjalny formularz i pamiętać o opłacie rekrutacyjnej w wysokości 85 zł (płatność musi być uregulowana najpóźniej ostatniego dnia zapisów). Informacji o naborze udziela Biuro ds. Przyjęć na Studia, a w przypadku kandydatów z obywatelstwem innym niż polskie – Centrum Współpracy Międzynarodowej.