Opublikowano: 20.04.2022 17:07

Salon Edukacyjny Perspektyw — zapraszamy na stanowisko PW!

Ciekawi, jak to jest być inżynierem? Spotkajmy się na weekendowych targach, dowiecie się, jak wygląda rekrutacja na PW i co ciekawego czeka Was na naszej uczelni. Do zobaczenia!

Po długiej przerwie znowu mamy okazję zobaczyć się z kandydatami podczas stacjonarnych targów edukacyjnych. W najbliższy piątek i sobotę (22-23 kwietnia) spotkacie nas w centrum wystawienniczym EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.

To już XXXVII Międzynarodowy Salon Edukacyjny Fundacji Perspektywy! I kolejna okazja, by bliżej poznać Politechnikę Warszawską i znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące rekrutacji na studia, kierunków z naszej oferty, życia studenckiego. Swoją wiedzą i doświadczeniami będą się z Wami dzielić studenci i studentki różnych wydziałów PW.

W piątek o 13:15 w sali A przeprowadziliśmy krótką prezentację — opowiedzieliśmy o naborze na studia i wyjaśnimy, jakie możliwości czekają na tych, którzy dołączą do grona studentów PW.

Szukajcie nas na stoisku nr 54!

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie Perspektyw.