Opublikowano: 01.08.2023 08:27

Rekrutacja na studia niestacjonarne I stopnia

Rejestracja trwa do 28 sierpnia (kierunki warszawskie) i 11 września (kierunki płockie)

Dwadzieścia kierunków czeka na osoby, które chcą uczyć się na naszej Uczelni w tzw. trybie zaocznym. Zapisy odbywają się przez system IRK i trwają od 1 sierpnia.

Studia niestacjonarne to elastyczna forma nauki, organizowana w terminach umożliwiających naukę m.in. osobom pracującym. Studia są odpłatne. Zdobyte wykształcenie i dyplomy są równoważne z tymi uzyskiwanymi na studiach stacjonarnych.

Kandydaci zainteresowani studiowaniem na warszawskich Wydziałach mają do wyboru 15 kierunków: 12 prowadzonych w trybie zjazdowym i 3 w trybie na odległość – przez Internet. Przygotowaliśmy tam w sumie 1300 miejsc.

W naszej warszawskiej ofercie są:

• administracja,
  • automatyka, robotyka i informatyka przemysłowa (studia przez Internet),
  • budownictwo,
  • elektronika i telekomunikacja (studia przez Internet),
  • elektrotechnika,
  • geodezja i kartografia,
  • gospodarka przestrzenna,
  • informatyka stosowana (studia przez Internet),
  • inżynieria środowiska,
  • inżynieria mechaniczna,
  • inżynieria zarządzania,
  • mechanika i projektowanie maszyn,
  • mechatronika pojazdów i maszyn roboczych,
  • transport,
  • zarządzanie.

Na zapisy i wnoszenie opłaty rekrutacyjnej jest czas do 28 sierpnia. Wyniki zostaną ogłoszone do 15 września.

W Filii PW w Płocku czeka łącznie 230 miejsc i 5 kierunków:

• budownictwo,
  • ekonomia (profil praktyczny),
  • inżynieria środowiska,
  • mechanika i budowa maszyn,
  • technologia chemiczna.

Do 11 września chętni mogą się rejestrować. Do tego dnia trzeba także uiścić opłatę rekrutacyjną. Wyniki poznamy do 22 września.

Żeby zacząć studia, trzeba dostarczyć na Uczelnię wskazane dokumenty. Pamiętajcie o tym! Sprawdzajcie strony www Wydziałów PW – to tam znajdziecie informacje o ostatecznych terminach i miejscach dostarczania dokumentów.

Szczegółowe informacje o studiach niestacjonarnych I stopnia są dostępne na stronie Biura ds. Przyjęć na Studia, a o trybie przez Internet – na stronie Ośrodka Kształcenia na Odległość.