Opublikowano: 02.02.2024 15:37

Przedłużamy rekrutację na studia II stopnia

Mamy dobre wiadomości dla tych, którzy jeszcze nie zapisali się na studia II stopnia – rejestracja na niektóre kierunki potrwa jeszcze przez kilka dni.

Zgodnie z harmonogramem rekrutacji, ostatnim dniem na zapisy i inne formalności (jak dokonanie opłaty) był 2 lutego. Ale już wiemy, że rekrutacja na część kierunków została przedłużona.

Aktualna lista studiów, na które prowadzone są zapisy wraz z terminami, jest dostępna w systemie IRK pod tym linkiem.

Osoby przyjęte rozpoczną studia od semestru letniego – a ten startuje już 19 lutego.

Pamiętajcie, że podane terminy obejmują rejestrację online i wniesienie opłaty. Żeby zostać przyjętym, musicie także dostarczyć wymagane dokumenty. Ostateczne terminy i miejsca ustalają Wydziałowe Komisje Rekrutacyjne. Wyniki kwalifikacji będą udostępniane w systemie IRK, zgodnie z trybem postępowania Wydziałowych Komisji Rekrutacyjnych, w pierwszej połowie lutego (najpóźniej do 16 lutego).

Kliknij i zobacz zasady przyjęć na studia stacjonarne i niestacjonarne

Sprawdź harmonogram rekrutacji