Opublikowano: 03.12.2020 17:59

Prace dyplomowe z PW wyróżnione w konkursie o Nagrodę im. Mariana Rejewskiego

fo. TheDigitalWay/pixabay.com

Kapituła konkursu na najlepsze prace z zakresu cyberbezpieczeństwa i kryptologii postanowiła nagrodzić dwóch autorów związanych z Wydziałem Elektroniki i Technik Informacyjnych PW.

Wyróżnienia były przyznawane w dwóch kategoriach. Do pierwszej z nich zaliczono prace inżynierskie, licencjackie i magisterskie, do drugiej rozprawy doktorskie.

Za dyplom inżynierski Dynamiczna identyfikacja protokołu w systemach pułapkowych, przygotowany pod kierunkiem dr. inż. Adama Kozakiewicza, I nagrodę otrzymał Grzegorz Nowacki.

Przemysław Szary, obecnie doktorant w Instytucie Informatyki Wydziału EiTI PW, otrzymał II nagrodę za pracę magisterską Odwracalna steganografia sieciowa, napisaną pod kierunkiem dr. hab. inż. Wojciecha Mazurczyka, prof. PW.

Za organizację konkursu odpowiadał Departament Nauki i Szkolnictwa Wojskowego Ministerstwa Obrony Narodowej.

Wirtualna uroczystość wręczenia nagród odbędzie się 11 grudnia 2020 r.