Opublikowano: 07.05.2021 09:27

Politechnika Warszawska na 24. Pikniku Naukowym

Jak zrobić mydło… ze zużytego oleju? Czym jest zielona energia? Co wspólnego z ochroną środowiska mogą mieć roboty?  Na te i wiele innych pytań odpowiedzą naukowcy i studenci naszej Uczelni podczas Pikniku Naukowego organizowanego przez Polskie Radio i Centrum Nauki Kopernik. W tym roku wydarzenie odbywa się online i trwa od 8 do 15 maja. Hasło przewodnie imprezy to „Klimat i my”.

W programie Pikniku zaplanowano weekend live (8-9 maja), warsztaty i spotkania (8-9 maja) oraz wirtualne namioty podzielone na strefy (10-15 maja). I to właśnie tam – w wirtualnych namiotach – w Strefie Przyszłości oraz w Strefie Kultowych Eksperymentów – będzie można zobaczyć filmy przygotowane przez reprezentantów PW.

Weź udział w 24. Pikniku Naukowym

Dołącz do wydarzenia na Facebooku