Opublikowano: 08.03.2021 11:16

Nowi profesorowie z PW

Postanowieniami Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej do grona profesorów dołączyło dziewięcioro naukowców z Politechniki Warszawskiej.

Postanowieniem z 4 stycznia 2021 r. tytuł profesora nauk inżynieryjno-technicznych otrzymali dr hab. inż. Halina Maria Garbacz z Wydziału Inżynierii Materiałowej, dr hab. inż. Lech Łobocki z Wydziału Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska oraz dr hab. inż. Dariusz Jerzy Sawicki z Wydziału Elektrycznego.

Postanowieniem z 14 stycznia 2021 r. profesorem nauk inżynieryjno-technicznych został dr hab. inż. Yuriy Pyr’yev z Wydziału Inżynierii Produkcji.

Z kolei postanowieniem z dnia 20 stycznia 2021 r. tytuł profesora nauk inżynieryjno-technicznych nadano dr. hab. inż. Tomaszowi Markowi Chmielewskiemu z Wydziału Inżynierii Produkcji, dr. hab. inż. Tomaszowi Lekszyckiemu z Wydziału Inżynierii Produkcji, dr. hab. inż. Zbigniewowi Pakiele z Wydział Inżynierii Materiałowej i dr hab. inż. arch. Małgorzacie Marii Rozbickiej z Wydziału Architektury.

Również postanowieniem z 20 stycznia 2021 r. profesorem nauk ścisłych i przyrodniczych została dr hab. inż. Patrycja Elżbieta Ciosek-Skibińska z Wydziału Chemicznego.