Opublikowano: 05.05.2022 12:31

Nabór na studia na Wydział Architektury

Gmach Wydziału Architektury przy ul. Koszykowej 55

Od 5 do 24 maja kandydaci mogą się rejestrować na stronie zapisy.pw.edu.pl.

Aktualnie trwają zapisy na studia stacjonarne:

• jednolite magisterskie,
  • I stopnia prowadzone w języku angielskim (Architecture),
  • II stopnia prowadzone w języku angielskim (Architecture).

Aby wziąć udział w naborze, w systemie zapisy.pw.edu.pl trzeba wybrać odpowiedni poziom i kierunek studiów, a w kolejnym kroku — zarejestrować się poprzez formularz rekrutacyjny. Dla każdego kandydata zostanie wygenerowany indywidualny numer rachunku, na który należy wpłacić opłatę rekrutacyjną. Informacja o wpłacie pojawi się na Indywidualnym Koncie Rekrutacyjnym (IKR).

Między 30 maja a 3 czerwca kandydaci na kierunek architektura powinni dostarczyć dokumentację graficzną (5 prac własnych). Na 4 czerwca jest zaplanowany sprawdzian uzdolnień i predyspozycji przeprowadzany w trybie zdalnym. Więcej informacji o zasadach naboru na studia jednolite można znaleźć na stronie Wydziału Architektury.

W przypadku studiów anglojęzycznych obowiązują zasady opisane w zakładkach poświęconych studiom I stopnia i studiom II stopnia.

W przypadku pytań dotyczących procesu rekrutacji zachęcamy do kontaktu z Wydziałem Architektury.

Uwaga! Kandydaci, którzy nie mają polskiego obywatelstwa, a chcieliby studiować w języku polskim, mogą się rejestrować w systemie aplikacyjnym dostępnym pod adresem www.cwm.pw.edu.pl/aplikuj.

Rejestracja na pozostałe kierunki studiów I stopnia z oferty Politechniki Warszawskiej i filii PW w Płocku rozpocznie się 6 czerwca. Harmonogram naborów znajduje się w zakładce Terminarz.