Opublikowano: 14.03.2022 17:06

Inżynierskie Targi Pracy, czyli jak studenci pomagają studentom

Ze względu na pandemię targi po raz drugi odbywają się online

Już po raz 28. Stowarzyszenie Studentów BEST działające na Politechnice Warszawskiej organizuje wydarzenie, podczas którego studenci z całej Polski mają okazję poznać rynek pracy. Targi odbywają się 15 i 16 marca 2022 roku na specjalnie przygotowanej platformie online.

Szesnastoosobowy zespół przez wiele miesięcy pracował nad organizacją wydarzenia. Korzystał ze swoich doświadczeń, kontaktów i wiedzy oraz wsparcia kilkudziesięciu członków Stowarzyszenia Studentów BEST. Zaangażowanie młodych ludzi studiujących na Politechnice Warszawskiej, rozumiejących problemy inżynierów poznających rynek pracy, sprawia że targi są dopasowane do potrzeb i oczekiwań uczestników.

Podczas wydarzenia można zapoznać się z ofertami praktyk, staży i pracy, skonsultować CV, porozmawiać z przedstawicielami firm czy wziąć udział w webinarach poruszających tematy związane z ekologią, wyzwaniami stojącymi przed młodymi inżynierami oraz przybliżające działalność wystawców.

W tym roku w targach bierze udział ok. 80 firm.

Wydarzenie odbywa się na platformie online.

Zapisy na targi odbywają się przez formularz, a na webinary – przez stronę

Więcej informacji można znaleźć na stronie targów na Facebooku