Opublikowano: 21.09.2022 15:20

Inauguracja roku akademickiego 2022/2023

Inauguracja tradycyjnie odbędzie się w naszej Dużej Auli w Gmachu Głównym PW

Przed nami plany, cele, zadania i wyzwania związane z nowym rokiem akademickim. Uroczyście rozpoczniemy go 1 października 2022 roku o godz. 10.00 w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej. Zapraszamy do oglądania transmisji online.

Inauguracja to jedno z najważniejszych wydarzeń w uczelnianym kalendarzu. Tego dnia ostatecznie żegnamy i podsumowujemy poprzedni rok akademicki oraz pełni nadziei czekamy na to, co nadchodzi. Dla wszystkich to nowe otwarcie, związane z nowymi zajęciami, zadaniami, obowiązkami, celami, zmianą podejścia albo sposobu działania. To wyjątkowy moment szczególnie dla tych, którzy zaczynają swoją studencką przygodę – przed Wami najlepszy czas w życiu, przekonacie się!

Rok akademicki 2022/2023 oficjalnie rozpocznie prof. dr hab. inż. Krzysztof Zaremba, Rektor Politechniki Warszawskiej, który wygłosi inauguracyjne przemówienie. Kulminacyjnym punktem inauguracji będzie immatrykulacja. Po niej przyjdzie czas na wystąpienia Przewodniczącego Samorządu Studentów oraz Rady Doktorantów. Pierwszy wykład w nowym roku akademickim wygłosi prof. dr hab. Witold Orłowski.

Zapraszamy na naszą uroczystość, a tych, którzy nie będą mogli być z nami w Gmachu Głównym, zachęcamy do śledzenia transmisji online.