Opublikowano: 09.09.2022 17:32

Dziękujemy za spotkania podczas Warszawskiego Salonu Maturzystów

W wielu momentach stoisko PW przeżywało prawdziwe oblężenie

8 i 9 września 2022 roku promowaliśmy Politechnikę Warszawską podczas targów dla kandydatów na studia. To były dwa dni wypełnione rozmowami o naszej Uczelni, oferowanych przez nas kierunkach i aktywnościach oraz organizowanych wydarzeniach. Na stoisku i podczas prezentacji pokazywaliśmy, że jesteśmy #zawszeciekawi.

Nasi studenci i pracownicy niestrudzenie opowiadali o Politechnice, wyjaśniali zasady rekrutacji, dzielili się swoimi doświadczeniami, doradzali, odpowiadali na pytania i rozwiewali wątpliwości. Wśród odwiedzających stoisko PW przeważali uczniowie klas maturalnych, poszukujący informacji, które ułatwiłyby im wybór dalszej życiowej drogi. Poza rozmowami mogli oni liczyć na pakiet użytecznych materiałów o Politechnice oraz otrzymać uczelniane gadżety. Drugiego dnia targów na uczestników czekała niespodzianka – do zespołu obsługującego nasze stoisko dołączył prof. Robert Zalewski, Prorektor PW ds. Studenckich.

Zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia Salonu Maturzystów opowiadaliśmy o PW także podczas prezentacji. W dużej auli pokazywaliśmy różne możliwości, z jakich korzystają nasi studenci, przybliżaliśmy badania prowadzone przez naukowców i dzieliliśmy się informacjami o losach absolwentów. Nie zabrakło także oczywiście porcji wiedzy o procesie rekrutacji.

Maturzyści, mamy nadzieję, że już niedługo dołączycie do grona naszych studentów! Pamiętajcie, że informacje o ofercie PW i rekrutacji na studia znajdziecie na stronie bps.pw.edu.pl