Opublikowano: 31.03.2022 15:21

Drzwi Otwarte Wydziału Architektury

Koszykowa 55 zaprasza! Już w sobotę 9 kwietnia wszyscy zainteresowani studiami na Wydziale Architektury PW będą mieli szansę bliżej poznać to wyjątkowe miejsce i dowiedzieć się, jak można dołączyć do grona jego studentów.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 11.00 spotkaniem z dr Iwoną Szustakiewicz, Prodziekan ds. Studenckich. W jego trakcie dowiecie się:

• jakie kierunki są prowadzone na Wydziale Architektury,
  • na czym polega rekrutacja i jak się do niej przygotować,
  • a podczas sesji Q&A będziecie mogli zapytać o wszystkie sprawy związane ze studiami, studiowaniem i naborem.

W drugiej części spotkacie się z przedstawicielami Wydziałowej Rady Samorządu WA. W programie:

• studia na WA oczami studentów,
  • inspirująca prezentacja studenckich aktywności,
  • spacer po zabytkowym budynku Wydziału.

Do zobaczenia przy Koszykowej – tutaj znajdziecie mapkę, która ułatwi Wam dotarcie na wydział.

Jeśli zastanawiacie się również nad innymi wydziałami i kierunkami, zapraszamy na centralne Drzwi Otwarte 28 maja.