Przejdź do treści

Opublikowano: 22.03.2024 14:52

Drzwi Otwarte i Targi Pracy na PW w Płocku

Na wydarzenie zapraszamy uczniów, nauczycieli, studentów i absolwentów

Co można studiować w płockiej Filii Politechniki Warszawskiej? Jak wyglądają rekrutacja, życie studenckie i lokalny rynek pracy? Po odpowiedzi na te i wiele innych pytań zapraszamy 26 marca w godz. 10.00–14.00 na Politechnikę w Płocku. 

W tym roku płockie Drzwi Otwarte i Targi Pracy zostały połączone w jedno duże wydarzenie – Nauka i Praca dla Ciebie. Dzięki temu podczas jednej wizyty można zdobyć wiedzę o Filii w Płocku, oferowanych przez nią kierunkach studiów i aktywnościach poza zajęciami oraz o perspektywach zawodowych po ukończeniu studiów i oczekiwaniach pracodawców. Uczestnicy będą mogli porozmawiać ze studentami i pracownikami Politechniki w Płocku oraz przedstawicielami firm. W programie znalazły się także prezentacje osiągnięć kół naukowych, możliwość konsultacji z doradcami zawodowymi oraz zwiedzanie laboratoriów i pracowni w Gmachu Głównym Filii przy ul. Łukasiewicza 17 (godz. 10.00–14.00) oraz w Gmachu Mechaniki przy ul. Jachowicza 2 (godz. 12.00–14.00). 

Na wydarzenie zapraszamy uczniów, nauczycieli, studentów i absolwentów – wszystkich, którzy są #zawszeciekawi tym, czym żyje i zajmuje się nasza płocka Filia. 

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie Filii w Płocku i Facebooku