Przejdź do treści

Opublikowano: 16.03.2024 16:13

Ale to już było… Za nami Międzynarodowy Salon Edukacyjny 2024

Dziękujemy za wszystkie spotkania i rozmowy!

Gwarno, tłoczno, ciekawie – tak w trzech słowach możemy podsumować nasz udział w wydarzeniu, podczas którego młodzi ludzie szukają odpowiedzi na pytania, jaką szkołę średnią czy uczelnię wybrać. Mamy nadzieję, że Wam w tych poszukiwaniach pomogliśmy!

Międzynarodowy Salon Edukacyjny organizowany przez fundację Perspektywy przyciągnął do centrum EXPO XXI w Warszawie uczniów, ich rodziców, nauczycieli, doradców zawodowych. Nie będzie przesadą, jeśli napiszemy, że 15 i 16 marca centrum EXPO stało się centrum edukacji.

Mieliśmy w tym oczywiście swój udział. Nasza ekipa do zadań specjalnych, złożona ze studentów i pracowników PW, opowiadała o Politechnice, prezentowała nasze kierunki studiów, dzieliła się wiedzą o tym, jak wyglądają zajęcia i co można robić poza nimi, służyła radą i pomocą. Dla zwiedzających mieliśmy ulotki i politechniczne gadżety. 

Czekaliśmy z nimi na stoisku. I to stoisku wyjątkowym, bo dzięki niemu wszyscy mogli się poczuć jak na naszej Uczelni – odtworzyliśmy bowiem wygląd naszej najsłynniejszej auli – tej we wnętrzu Gmachu Głównego. 

Politechnikę pokazywaliśmy nie tylko w hali targowej, ale także podczas prezentacji o uczelniach. 

Dziękujemy za wszystkie spotkania i rozmowy i za to, że pokazaliście, że jesteście – jak my – #zawszeciekawi. Zapraszamy na kolejne rekrutacyjne wydarzenia – znajdziecie je pod tym linkiem

Niezmiennie czekamy też na Wasze odpowiedzi w ankiecie „Gdzie szukasz informacji o studiach i uczelniach?” Kliknij w ten link, odpowiedz na pytanie i pomóż nam być tam, gdzie jesteś Ty!

Na zdjęciu osoby rozmawiające przy stoisku Politechniki na Międzynarodowym Salonie EdukacyjnymNa zdjęciu trzy osoby rozmawiające przy stoisku Politechniki na Międzynarodowym Salonie EdukacyjnymNa zdjęciu sala pełna ludzi podczas prezentacji o Politechnice na Międzynarodowym Salonie Edukacyjnym

Podobne tematy: