Opublikowano: 15.09.2020 17:29

Salon Maturzystów online

Zapraszamy na wirtualne stoisko PW - rozpoczynamy 18 września Lubelskim i Podkarpackim Salonem Maturzystów

Zapraszamy na stanowisko PW

Podjęcie decyzji o wyborze studiów to niełatwe zadanie, dlatego najpierw warto dobrze poznać uczelnię, z którą chcemy się związać. Zapraszamy na wirtualne stoisko PW, które pozwoli dowiedzieć się więcej o naszej ofercie i podjąć dobrą decyzję. Będzie można nas spotkać podczas czterech odsłon wydarzenia organizowanego przez Perspektywy.

To już 14. edycja Salonu Maturzystów, jednak tym razem nie spotykamy się w różnych miastach Polski, ale podczas targów online. Zadbaliśmy o to, żeby wydarzenie w zmienionej formie było równie ciekawe co zawsze i równie skutecznie pomogło w podjęciu decyzji o rozpoczęciu studiów na Politechnice Warszawskiej, wiodącej uczelni technicznej w Polsce.

Gdzie i kiedy będzie można odwiedzić nasze wirtualne stoisko?

Więcej informacji o jesiennym Salonie Maturzystów znajduje się na stronie Perspektyw. Tam również znajdziecie formularz rejestracji na poszczególne wydarzenia.

Zainteresowanych szczegółowymi zasadami naboru na studia na PW zachęcamy do sprawdzenia zakładki Rekrutacja, a także odwiedzenia Portalu Kandydata.