Opublikowano: 14.03.2023 08:55

Praca dla inżyniera? Zapraszamy na targi!

Stoiska kilkudziesięciu firm, warsztaty, konsultacje, nagrody – to czeka na uczestników 29. Inżynierskich Targów Pracy (14­–15 marca 2023 roku, godz. 9.00–16.00). Wydarzenie organizowane przez Stowarzyszenie Studentów BEST działające na Politechnice Warszawskiej po raz pierwszy od 2019 roku odbywa się w Gmachu Głównym PW.

Zdjęcie stoisk i ludzi podczas Inżynierskich Targów Pracy 2019

Targi co roku przyciągają tłumy

Inżynierskie Targi Pracy to impreza, która na stałe wpisała się do politechnicznego kalendarza i przykład udanej współpracy naszej Uczelni z otoczeniem. Ostatnie dwie edycje przeniosły się do przestrzeni wirtualnej. Teraz targi wracają w formule stacjonarnej. Tysiące studentów poszukujących zatrudnienia ma wyjątkową okazję, żeby w jednym miejscu spotkać się z tyloma pracodawcami, skorzystać z proponowanych ofert, poznać trendy na rynku. Uczestnicy mogą także zdobyć nowe kompetencje podczas warsztatów, skonsultować CV z profesjonalnymi doradcami i wygrać atrakcyjne nagrody. 

Co warto podkreślić, wydarzenie organizują sami studenci. Któż lepiej od nich zna i rozumie pytania, wątpliwości i wyzwania inżynierów lub przyszłych inżynierów rozpoczynających zawodową karierę? Dzięki temu targi są dostosowane do studenckich potrzeb i mają niepowtarzalny klimat.

Wstęp na targi jest wolny. Na warsztaty obowiązują zapisy. Szczegółowe informacje na stronie www i Facebooku.