PW podczas Nocy Muzeów 2021

Zapraszamy do udziału w wirtualnej edycji

Grafika promująca udział Politechniki Warszawskiej w Nocy Muzeów

W tym roku Politechnika po raz kolejny weźmie udział w Nocy Muzeów. Tym razem – wirtualnie.

Tegorocznej edycji nie spędzimy wprawdzie na terenie kampusu Politechniki, ale wszystkich nocnych marków możemy zaprosić przed ekrany komputerów – przygotowaliśmy materiały, które pozwolą przenieść się na moment w mury naszej uczelni.

Politechnika Warszawska to fascynujący świat, w którym historia łączy się z nowoczesnością. Podczas Nocy Muzeów, która odbędzie się już 15 maja, warto poświęcić chwilę i zobaczyć, co ciekawego kryją zakamarki czołowej polskiej uczelni technicznej, poznać inżynierów o nietypowych talentach i dowiedzieć się, jakie wyjątkowe postaci były i są związane z Politechniką.

Więcej informacji o Nocy Muzeów 2021 można znaleźć na stronie internetowej organizatora.