Opublikowano: 27.01.2023 15:48

Listy rankingowe kandydatów do Szkoły Doktorskiej już dostępne

Za nami kolejny etap procesu rekrutacji do Szkoły Doktorskiej na semestr letni roku akademickiego 2022/2023 - ogłoszenie list rankingowych. Osoby, które się na nich znalazły, do 1 lutego 2023 roku mają czas na przekazanie wymaganych dokumentów.

Listy rankingowe zostały opublikowane na stronie Szkoły Doktorskiej PW w zakładce Rekrutacja.

Kandydaci wpisani na listę rankingową do danej dyscypliny, którzy mają status „zakwalifikowany”, powinni przygotować:

• skan dokumentu potwierdzającego posiadanie tytułu zawodowego uprawniającego do ubiegania się o przyjęcie do Szkoły (dyplom) lub oświadczenie o dostarczeniu takiego dokumentu,
  • oświadczenie o nieodbywaniu kształcenia w innej szkole doktorskiej,
  • oświadczenie o zatrudnieniu,
  • oświadczenie o wyborze szkoły doktorskiej/dyscypliny naukowej .

Formularze tych dokumentów są dostępne w systemie rekrutacyjnym IRK w zakładce „Zgłoszenia rekrutacyjne” w sekcji „Dokumenty i dalsze kroki”. Dokumenty należy pobrać, wydrukować, podpisać, uzupełnić datę, zeskanować i wgrać do systemu IRK do 1 lutego 2023 roku. To nieprzekraczalny termin. Przekazanie dokumentów jest niezbędne, żeby zostać wpisanym na listę przyjętych. Przypominamy bowiem, że listy rankingowe nie są listami przyjętych.

Listy przyjętych zostaną opublikowane 3 lutego 2023 roku na stronie Szkoły Doktorskiej.

Oryginały dokumentów wraz z pozostałymi dokumentami rekrutacyjnymi trzeba będzie dostarczyć do Działu Obsługi Doktorantów w później wyznaczonym terminie.