Opublikowano: 03.03.2021 15:40

Konferencja otwarcia konsorcjum ENHANCE

Zapraszamy do udziału w konferencji “Launching the Future” – pierwszym publicznym wydarzeniu skierowanym do pracowników, studentów i doktorantów uczelni tworzących konsorcjum ENHANCE.

Zdjęcie z prezentacji konsorcjum ENHANCE

fot. mat. prasowe

W jego skład wchodzą, poza Politechniką Warszawską, Politechnika w Berlinie, Politechnika w Akwizgranie (RWTH Aachen), Uniwersytet Techniczny Chalmersa w Göteborgu, Norweski Uniwersytet Naukowo-Techniczny w Trondheim (NTNU Trondheim),  Politechnika w Mediolanie i Politechnika w Walencji. Informacje o konsorcjum można znaleźć pod tym adresem

Wydarzenie odbędzie się online 12 marca 2021 r.

  • W godz. 9:30 - 11:05 odbędą się wystąpienia władz konsorcjum, przedstawicielki Komisji Europejskiej Vanessy Debiais-Sainton, panel dyskusyjny z udziałem rektorów, prorektorów i przedstawicieli studentów ENHANCE oraz krótki występ Orkiestry Rozrywkowej Politechniki Warszawskiej “The Engineers Band”. 
  • W godz. 11:30 - 16:15 zaplanowane są 4 równoległe warsztaty tematyczne: Post-COVID Education, Smart Working, International Research Mobility i International Education Mobility.

Szczegółowe informacje o konferencji i formularz rejestracyjny znajdują się na stronie enhancelaunchevent.eu. Prosimy o rejestrację do 10 marca 2021 r.