Opublikowano: 15.06.2022 13:27

Bezpłatne wakacyjne warsztaty dla licealistów

Lato to idealny czas nie tylko na odpoczynek, ale także na rozwój swoich pasji. Uczniów zainteresowanym chemią, fizyką, informatyką i matematyką, a także udziałem w olimpiadach przedmiotowych lub konkursach, zapraszamy na warsztaty organizowane przez Politechnikę Warszawską. Rekrutacja do programu trwa do 26 czerwca.

Zdjęcie studentów na Kampusie PW

Zapisy odbywają się online przez stronę internetową

Zaplanowaliśmy dwa turnusy – lipcowy i sierpniowy. Obydwa mają charakter interdyscyplinarny. Pierwszy z nich polecamy fascynatom chemii, a drugi – osobom zainteresowanym fizyką, matematyką i informatyką. Uczestnikom zapewniamy nocleg, pełne wyżywienie i profesjonalną opiekę. W programie będzie czas nie tylko na warsztaty naukowe, ale także na zajęcia rekreacyjne, gry i zabawy.

Więcej informacji o warsztatach na stronie projektu.

Rekrutacja odbywa się online przez stronę internetową.

Warsztaty realizują Wydział Chemiczny, Wydział Fizyki oraz Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych.