Wszystkie wydarzenia

XXV Targi Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków

12.10 godz. 12:00 − 12.10 godz. 12:00

Z powodu epidemii XXV Targi Pracy zostaną ograniczone do wydania elektronicznej wersji katalogu targowego

Targi Pracy i Praktyk na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej są organizowane dwa razy do roku od 2008 r. W ciągu 2 dni imprezy bierze udział ok. 70 firm i instytucji.

Katalog zostanie opublikowany na stronie internetowej Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej i rozesłany do wszystkich studentów naszego Wydziału oraz do członków Stowarzyszenia Absolwentów Elektroniki na Politechnice Warszawskiej @ELKApw.

Planowana jest również dystrybucja katalogu wśród studentów pozostałych wydziałów Politechniki Warszawskiej, organizacji studenckich oraz innych uczelni.

Szczegóły >>