Wszystkie wydarzenia

od 18.09.2024 godz. 09:00
do 18.09.2024 godz. 10:00

Gmach Rektorska 4

Prof. Jeffrey Hoffman wygłosi wykład pt. „Mars, MOXIE, and the Future of Human Space Flight” („Mars, MOXIE i przyszłość załogowych lotów kosmicznych”). Wykład jest otwarty i darmowy. Liczba miejsc ograniczona – obowiązują zapisy przez formularz (decyduje kolejność zgłoszeń). Język wykładu: angielski.

Prof. Jeffrey Hoffman jest profesorem Massachusetts Institute of Technology (MIT) na Wydziale Aeronautyki I Astronautyki. Jako astronauta NASA odbył pięć lotów w przestrzeń kosmiczną i został pierwszym astronautą, który spędził ponad 1000 godzin lotu na pokładzie wahadłowca.

Wykład odbędzie się w ramach międzynarodowej konferencji na temat katalizy UCRA 2024 (International Conference on Unconventional Catalysis, Reactors and Applications), organizowanej przez Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej Politechniki Warszawskiej.