Wszystkie wydarzenia

VI Konferencja Naukowa z cyklu „Sukcesy i wyzwania w naukach o zarządzaniu i jakości. Od tradycji do współczesności”

29.03 godz. 09:00 − 29.03 godz. 16:00

Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej oraz online

Cykl konferencji poświęcony jest dorobkowi polskich klasyków nauki o zarządzaniu i jakości. Uczestnicy rozmawiają o ich dokonaniach w kontekście sukcesów i wyzwań, widzianych z perspektywy współczesnych kontynuacji.

Tegoroczne spotkanie poświęcone jest prof. Zygmuntowi Rytlowi (1880-1947), współpracownikowi prof. Karola Adamieckiego, po jego śmierci kontynuatorowi jego działalności dydaktycznej w Politechnice Warszawskiej, a po II wojnie światowej współorganizatorowi Akademii Handlowej, poprzedniczki obecnego Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Konferencja jest organizowana przez Akademię WSB w Dąbrowie Górniczej i Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej konferencji.