Wszystkie wydarzenia

Teatr PW: „AWKWARDium - miejsce które nie więzi, ale i nie wypuszcza”

04.11 godz. 18:00 − 05.11 godz. 20:00

Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych PW, ul. Koszykowa 75 (Sala Rady Wydziału)

Studia, dom, praca, znajomi, rodzina… Czy w codziennym pędzie jest miejsce na zatrzymanie się, głęboki oddech i zajrzenie w siebie? W takiej sytuacji postawieni zostali bohaterowie nowego spektaklu Teatru PW.

Zamknięci w miejscu, w którym teoretycznie nie muszą być, ale z którego nie są w stanie się wydostać. Pozostawieni w obliczu konfrontacji z samym sobą, jedyne co mogą zrobić, to postawić fundamentalne pytania o istotę życia, wsłuchać się w siebie i próbować znaleźć na nie odpowiedzi.

Spektakle odbędą się 4 listopada o godz. 18.00 i 20.00 oraz 5 listopada o godz. 17.00 i 19.00. Wejściówki można zarezerwować online

Więcej informacji o spektaklu na Facebooku