23.04 godz. 17:00 − 24.04 godz. 09:00

Online

Zapraszamy do Szkoły Wynalazców na serię wykładów i dyskusji dla nauczycieli, którzy troszczą się o ambitnych uczniów. Spotkanie będzie okazją do zastanowią się nad tym, jak uczyć, by nasi następcy mogli odpowiedzieć na wyzwania przyszłości, a także jak kształtować kreatywne postawy młodzieży, by młodzi ludzie zachowali ciekawość świata, zyskali wiedzę i siłę, by go naprawiać.
Lekcje przygotowali znakomici Mistrzowie: Katarzyna Ciemny (Kraków), Zenon Czuba (Zabrze), Urszula Czudek (Czechy), Mariusz Danioł (Kraków), Emila Grzęda (Poznań), Alejandro Juarez (Meksyk), Józef Kozak (Niemcy), Stanisław Krompiec (Katowice), Marek Wydra (Knurów), Dominik Pawliński (Rzeszów). Spotkanie poprowadzi pomysłodawca – dr hab. Zbigniew Nawrat.

Harmonogram spotkań:

Relację na żywo będzie można śledzić na profilu organizatora – Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi – w serwisie YouTube.

Wydarzenie jest organizowane w ramach konferencji BioMedTech Silesia. Więcej informacji można znaleźć pod tym adresem.