Wszystkie wydarzenia

Spotkanie z Maxem Levchinem - współzałożycielem PayPal-a i szefem Affirm

16.11 godz. 19:30 − 16.11 godz. 21:00

Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych PW

Na Politechnice Warszawskiej odbędzie się jedyne w Polsce spotkanie z Maxem Levchinem - współzałożycielem PayPal-a, przedsiębiorcą stojącym za sukcesem takich firm jak Yelp, Evernote i Yahoo, założycielem firmy Affirm – globalnego fintechu oferującego usługi odroczonych płatności, który stara się wprowadzić więcej przejrzystości do świat finansów. Affirm niedawno otworzył w Polsce swoje pierwsze europejskie biuro.

W trakcie spotkania będzie można m.in. dowiedzieć się, jak to się stało, że młody mieszkaniec Kijowa został CTO i współzałożycielem PayPal-a, czy Dolina Krzemowa wciąż jest najlepszym miejscem do budowania start-upu technologicznego, jakie technologie i języki programowania będą w przyszłości kluczowe, co Affirm ma do zaoferowania polskim developerom.

Spotkanie z gościem poprowadzi znany przedsiębiorca technologiczny - Artur Kurasiński.

Wydarzenie szczególnie polecamy developerom, studentom i wykładowcom, entuzjastom technologii i środowiska start-upowego.

Spotkanie jest bezpłatne, ale obowiązuje rejestracja.

Więcej informacji na Facebooku.

Spotkanie będzie transmitowane na YouTubie i Facebooku Politechniki Warszawskiej.