Wszystkie wydarzenia

Spotkaj Swojego Pracodawcę – Targi pracy branży Life Science

08.04 godz. 09:00 − 11.04 godz. 18:00

Online

Szukasz pracy, stażu, lub praktyk? Jesteś studentem przedmiotów przyrodniczych lub uczniem liceum? Ciekawi Cię, w jakiej branży można znaleźć pracę po biol-chemie?
Zapraszamy serdecznie na drugą edycję targów Spotkaj Swojego Pracodawcę, które tym razem będą się odbywać całkowicie on-line. Będzie to platforma komunikacyjna między pracodawcami a potencjalnymi pracownikami.
Podczas wydarzenia będziecie mieli okazję porozmawiać z pracownikami koncernów przemysłowych oraz instytutów badawczych. Dodatkowo gwarantujemy ciekawe prelekcje, warsztaty, kursy, oraz panele dyskusyjne.

Organizatorami targów Spotkaj Swojego Pracodawcę są studenci kół naukowych: Flogiston, Herbion, KN Inżynierii Chemicznej i Procesowej, CMYK.

Więcej informacji można znaleźć na stronie wydarzenia.