Wszystkie wydarzenia

Sposoby pozyskiwania kapitału dla projektów studenckich na wczesnym etapie

27.05 godz. 16:00 − 27.05 godz. 17:00

Online

Biuro Karier PW oraz HR-ME zapraszają na webinar „Sposoby pozyskiwania kapitału dla projektów studenckich na wczesnym etapie".

Szczególnie zapraszamy studentów kierunków związanych z informatyką.

Zapisy trwają do 26.05.2021 do godz. 14:00.

Webinar poświęcony będzie omówieniu specyfiki i możliwości pozyskiwania kapitału dla projektów studenckich IT na wczesnym etapie. Jeśli masz pomysł na stworzenie innowacyjnego rozwiązania, zastanawiałeś się od czego zacząć i jakie są możliwe opcje wsparcia Twojego projektu - ten webinar jest dla Ciebie! Opierając się o własne doświadczenia, opowiemy historię naszego projektu. Jednocześnie przybliżymy Ci instrumenty, dzięki którym udało nam się uzyskać dofinansowanie na stworzenie i komercjalizację produktu.

Webinar poprowadzi Krzysztof Pawlak - CEO spółki HR-ME, odpowiadający za kierowanie spółką oraz działania sprzedażowe. Magister Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, dwukrotny laureat Startup Weekend. 2-letnie doświadczenie w konsultingu strategicznym, w zakresie analizy rynków zagranicznych i trendów społecznych w zakresie ekspansji, wyznaczania nowych kierunków rozwoju firm i wdrażania zagranicznych rozwiązań. Posiada również 3 lata doświadczenia w branży Venture Capital, w scoutingu, analizie inwestycyjnej i pracy ze spółkami portfelowymi SpeedUp Group.

Więcej informacji oraz zapisy.