Wszystkie wydarzenia

Spektakl Teatru PW: „Senga Sengana”

19.05 godz. 19:00 − 20.05 godz. 21:00

Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych PW, ul. Koszykowa 75

Zapraszamy na spektakl Teatru Politechniki Warszawskiej pt. „Senga Sengana”.

„Senga Sengana” to opowieść o ludzkich tęsknotach, marzeniach i frustracjach, o przemianach społecznych 1989 roku, z których konsekwencjami mierzyliśmy się w latach 90., a z niektórymi mierzymy się do dziś. W realiach małego miasteczka bohaterowie konfrontują się ze swoimi zawiedzionymi nadziejami i oczekiwaniami, nie rozumiejąc, że zmiana, na którą czekają sama się nie dokona – zmiany musimy zacząć od samych siebie. Czy naszym bohaterom uda się uciec od zakrzywiających obraz rzeczywisty, uwierających wspomnień, czy utkną w tej pułapce na zawsze?

Spektakle odbędą się z trzech terminach:

• 19 maja o godz. 19.00,
  • 20 maja o godz. 17.00,
  • 20 maja o godz. 19.00.

Rezerwacja wejściówek odbywa się online przez formularz.

Przed i po spektaklach Fundacja Rak'n'Roll będzie zbierała środki na leczenie Andrzeja Jury - emerytowanego pracownika Politechniki Warszawskiej, który całą karierę zawodową poświęcił kształceniu studentów PW.

Więcej informacji na Facebooku.