Wszystkie wydarzenia

Seminarium „Współczesne baterie - hit czy kit?”

18.01 godz. 16:15 − 18.01 godz. 18:00

Gmach Technologii Chemicznej, Audytorium Mościckiego

Online

Zapraszamy na seminarium uczelniane z cyklu „Horyzonty Dyscyplin Nauki”, podczas którego omówione zostaną zagadnienia rozwoju technologii urządzeń do konwersji i magazynowania energii elektrycznej.

Prelegentami seminarium będą: prof. dr hab. inż. Władysław Wieczorek, prof. dr hab. inż. Janusz Płocharski, prof. dr hab. inż. Marek Marcinek (Wydział Chemiczny PW), koreferentami będą prof. dr hab. Paweł Kulesza (Wydział Chemii UW), dr hab. inż. Krzysztof Fic (Wydział Technologii Chemicznej, Politechnika Poznańska), a wydarzenie poprowadzi prof. dr hab. inż.  dr hab. inż. Tadeusz Hofman (Wydział Chemiczny PW).

Seminarium organizuje Centrum Studiów Zaawansowanych Politechniki Warszawskiej. Spotkanie odbędzie się w formule hybrydowej – stacjonarnie i online.

Więcej informacji (w tym link do rejestracji i instrukcja dołączenia do spotkania) na stronie www.csz.pw.edu.pl