Wszystkie wydarzenia

Seminarium „Transdisciplinary research on the example of Polish startups”

19.10 godz. 16:15

Online

Zapraszamy na seminarium uczelniane z cyklu „Horyzonty Dyscyplin Nauki” poświęcone naukom o zarządzaniu i jakości. Podczas wydarzenia omówione zostaną zagadnienia pionierskich badań start-upów jako podstawy dla modelu wsparcia przedsiębiorczości innowacyjnej w Polsce.

Seminarium odbędzie się w języku angielskim.

Prelegentką będzie dr hab. Agnieszka Skala-Gosk, prof. uczelni (Wydział Zarządzania PW), a koreferentkami będą dr hab. Andrea Szalavetz z Instytutu Gospodarki Światowej w Centrum Studiów Ekonomicznych i Regionalnych w Budapeszcie oraz Eliza Kruczkowska - Dyrektor Departamentu Rozwoju Innowacji w Polskim Funduszu Rozwoju. Wydarzenie poprowadzi prof. dr hab. Mieczysław Morawski (Wydział Zarządzania PW).

Seminarium organizuje Centrum Studiów Zaawansowanych Politechniki Warszawskiej.

Więcej informacji (w tym link do rejestracji i instrukcja dołączenia do spotkania) na stronie www.csz.pw.edu.pl.