Wszystkie wydarzenia

Seminarium SON: Innowacje społeczne jako efekt współpracy uczelni i jednostek samorządu terytorialnego

08.06 godz. 13:00 − 08.06 godz. 15:00

Online

Zapraszamy na seminarium poświęcone współpracy uczelni i jednostek samorządu terytorialnego w tworzeniu innowacji społecznych.

Seminarium poprowadzi dr Aleksandra Wycisk, a prelegentami będą dr Katarzyna Modrzejewska, Ewa Bichta, Gabriela Hołdanowicz, Magda Matysiak i Dariusz Parzych.

Wydarzenie otworzy prof. Renata Walczak, Prorektor PW ds. Filii w Płocku.

Na seminarium obowiązuje rejestracja przez formularz. Link do spotkania zostanie udostępniany mailem po zapisie na spotkanie.

Seminarium odbywa się w ramach cyklu „Społeczna odpowiedzialność nauki – jak rozwiązywać problemy społeczne Warszawy i Mazowsza?”, organizowanego przez Dział Badań i Analiz Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej.

Cykl spotkań jest realizowany w ramach projektu „Społeczna odpowiedzialność nauki - od promocji po innowacje społeczne”, finansowanego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.