Wszystkie wydarzenia

Politechnika Warszawska na XXIX Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego

07.09 godz. 10:00 − 10.09 godz. 15:00

Kielce

Politechnika Warszawska jest w gronie wystawców XXIX Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego (MPSO).

Na stanowisku wystawienniczym G-11 oraz GZ-14 zostanie zaprezentowanych 15 technologii stworzonych przez naukowców naszej Uczelni z Wydziałów: Elektroniki i Technik Informacyjnych, Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa, Mechatroniki oraz Elektrycznego.

Politechnika Warszawska jest także organizatorem seminarium „Uczelnie cywilne dla obronności i bezpieczeństwa kraju” (9 września 2021 09.09.2021, godz. 11.00–13.00), podczas którego zostaną zaprezentowane wybrane uczelniane centra badawcze technologii obronnych i bezpieczeństwa.

Obecność PW na Targach koordynuje zespół Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej.

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego jest miejscem prezentacji największych dokonań przemysłu obronnego z całego świata. MSPO to największe targi obronne w Europie Środkowo-Wschodniej i trzecia co do wielkości wystawa Europy.

Więcej informacji o udziale Politechniki w MPSO

Więcej informacji o MPSO