Wszystkie wydarzenia

Piątki z pracodawcą - webinar dla studentów – Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Lotnictwa

28.05 godz. 14:00 − 28.05 godz. 15:30

Online

Zapraszamy na ósme spotkanie z cyklu „Piątki z pracodawcą”. Gośćmi będą przedstawiciele Sieci Badawczej Łukasiewicz – Instytutu Lotnictwa:

• dr hab. inż. Andrzej Leski, prof. WAT – Dyrektor Centrum Organizacji Badań,
  • Karolina Małczyńska – HR Leader w ILOT.

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Lotnictwa należy do jednego z największych pracodawców studentów i absolwentów Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa PW. Oferuje bogaty program praktyk i staży wakacyjnych.

Podczas spotkania będzie można bliżej poznać profil działalności Sieci Badawczej Łukasiewicz - Instytutu Lotnictwa, dowiedzieć się o aktualnym zapotrzebowaniu na stażystów, praktykantów i pracowników etatowych, a także o tym, na co należy zwrócić uwagę podczas rekrutacji na stanowiska inżynierskie i jak przygotować się do tego procesu.

Webinarium poprowadzi mgr inż. Paulina Chrobocińska – główny specjalista w Biurze Dziekana Wydziału MEiL.

Szczegóły spotkania