Wszystkie wydarzenia

Piątki z pracodawcą na Wydziale MEiL - webinar dla studentów - Baker Hughes Poland Sp. z o.o.

09.04 godz. 12:00 − 09.04 godz. 13:30

Online

Zapraszamy na pierwsze spotkanie z cyklu „Piątki z pracodawcą na Wydziale MEiL”. Gośćmi będą przedstawiciele firmy BH Poland sp. z o.o.

Baker Hughes to firma o profilu energetycznym - pionier w obszarze pozyskiwania oraz transportowania czystej energii.

Podczas spotkania mgr inż. Robert Borys oraz dr inż. Jakub Kaczorowski - liderzy zespołu inżynierskiego w Warszawie wprowadzą w tematykę cyklu projektowego, wsparcia produkcji oraz badań materiałowych, przedstawią ofertę współpracy, dostępnych praktyk, staży w firmie oraz powiedzą, czego profesjonalni łowcy talentów oczekują od inżynierów w procesie rekrutacyjnym.

Spotkanie poprowadzi mgr inż. Paulina Chrobocińska – główny specjalista w Biurze Dziekana Wydziału MEiL.

Szczegóły spotkania