Wszystkie wydarzenia

„One way ticket” - o podróży maszyn w projekcie relokacji fabryki Danfoss

19.05 godz. 16:15 − 19.05 godz. 17:45

Online

Biuro Karier PW oraz Danfoss zapraszają na webinar „One way ticket”, czyli o podróży maszyn w projekcie relokacji fabryki Danfoss.

Zapraszamy studentów wydziałów i kierunków: Zarządzanie; Inżynieria Produkcji; Mechanika i Budowa Maszyn; MEiL (Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa), Mechatronika; Geodezja i Kartografia; Instalacje Budowlane, Hydrotechnika i Inżynieria Środowiska; Transport.

Spotkanie online, które prowadzone będzie z nowopowstałej hali produkcyjnej w Grodzisku Mazowieckim. Tematem spotkania będzie omówienie jednego z największych obecnie projektów w Danfoss, którym jest relokacja całej hali produkcyjnej z Danii do Polski. Prowadzącym webinar będzie Olga Ciechańska, a jej gościem Aneta Ceglińska.

Szczegóły oraz zapisy.

Zapisy trwają do 18.05.2021 do godz. 12:00.