Wszystkie wydarzenia

Nauka i Praca dla Ciebie: Drzwi Otwarte i Targi Pracy w Filii PW w Płocku

26.03 godz. 10:00 − 26.03 godz. 14:00

Gmach Główny w Płocku, ul. Łukasiewicza 17 oraz Gmach Mechaniki w Płocku, ul Jachowicza 2

Zapraszamy na wydarzenie Nauka i Praca dla Ciebie - nową inicjatywę Filii Politechniki Warszawskiej w Płocku. W ramach eventu odbędą się Drzwi Otwarte oraz Targi Pracy skierowane do uczniów szkół średnich oraz studentów i absolwentów uczelni.

Podczas wydarzenia będzie można uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące kierunków prowadzonych w Filii PW w Płocku, procesu rekrutacji, życia studenckiego oraz lokalnego rynku pracy.

W programie są warsztaty, pokazy naukowe, a także wykłady popularnonaukowe, zwiedzanie pracowni i laboratoriów, prezentacje osiągnięć kół naukowych oraz możliwość konsultacji z doradcami zawodowymi. Uczestnicy będą mieli także okazję do rozmów z przedstawicielami firm na temat ofert pracy oraz ich oczekiwań i wymagań.

Na wykłady i warsztaty obowiązują zapisy przez formularz online.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie Filii w Płocku i Facebooku