Wszystkie wydarzenia

Meetoza: Fantastyczna podróż z biosensorami

26.10 godz. 19:30

Online

Zapraszamy na spotkanie z cyklu "MEETOZA - Dzielimy się wiedzą!" poświęcone biosensorom.

W temat wprowadzi dr inż. Marta Jarczewska z Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej, z Katedry Biotechnologii Medycznej.

Dr Jarczewska zajmuje się biosensorami powinowactwa, które mogą być zastosowane w diagnostyce medycznej i analizie środowiskowej. W 2017 roku uzyskała stopień doktora. Odbyła staże w Danii (w Interdisciplinary Nanoscience Center) i Stanach Zjednoczonych (University of California San Diego). Kierowała trzema grantami naukowymi, była wykonawcą grantów z Narodowego Centrum Nauki oraz Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

"MEETOZA - Dzielimy się wiedzą!" to seria spotkań z naukowcami zajmującymi się biotechnologią, biologią, chemią, naukami medycznymi. Goście przekazują swoją wiedzę, odpowiadają na nurtujące pytania, inspirują. Cykl organizują studenci z Koła Naukowego Biotechnologów Herbion, które działa przy Wydziale Chemicznym Politechniki Warszawskiej.

Więcej informacji na stronie wydarzenia na Facebooku