Wszystkie wydarzenia

Meetoza: "Bioplastiki przyszłości - synteza, modyfikacje i zastosowania"

18.03 godz. 17:30

Online

Zapraszamy na spotkanie z cyklu "MEETOZA - Dzielimy się wiedzą!" na temat bioplastiku. O jego syntezie, właściwościach, modyfikacjach i zastosowaniach opowie dr Maciej Guzik z Instytutu Katalizy i Chemii Powierzchni PAN im. J. Habera.

Dr Maciej Guzik - absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz absolwent studiów doktoranckich na University College Dublin w Irlandii, główny realizator projektów z obszaru związanego z PHA w Instytucie Katalizy i Chemii Powierzchni PAN im. J. Habera.

Więcej informacji o spotkaniu

"MEETOZA - Dzielimy się wiedzą!" to seria spotkań z wybitnymi jednostkami, których pasją i pracą jest biotechnologia, biologia, chemia, a także nauki medyczne. Co miesiąc mają okazję przekazać swoją wiedzę, odpowiedzieć na nurtujące pytania lub po prostu - zainspirować.