Wszystkie wydarzenia

Konferencja „Zrównoważony rozwój społeczno-gospodarczy jednostek samorządu terytorialnego”

26.04 godz. 11:00 − 26.04 godz. 14:00

Sejm, sala konferencyjna im. J. Kuronia (bud. F)

Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej jest jednym z organizatorów konferencji pt. „Zrównoważony rozwój społeczno-gospodarczy jednostek samorządu terytorialnego”.

W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele naszej Uczelni.

Konferencję otworzą i gości powitają prof. dr hab. inż. Krzysztof Zaremba, Rektor PW i dr hab. inż. Jarosław Domański, Dziekan Wydziału Zarządzania PW.

Wystąpienia wygłoszą nasi naukowcy:

• dr hab. inż. Janusz Zawiła-Niedźwiecki (panel „Dylematy w korzystaniu z koncepcji smart-city w rozwoju jednostek samorządu terytorialnego”),
  • prof. dr hab. Leszek Jasiński (panel „Przyczyny zróżnicowania rozwoju regionów”),
  • dr hab. inż. Marek Kisilowski (panel „Publiczne zarządzanie kryzysowe w samorządzie terytorialnym – odpowiedź na zmieniające się otoczenie”).

Konferencję organizują Komisja Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej, a także Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej oraz Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska”.