Wszystkie wydarzenia

Inżynierskie Targi Pracy

15.03 godz. 09:00 − 16.03 godz. 18:00

Online

Stowarzyszenie Studentów BEST zaprasza na 28. Inżynierskie Targi Pracy. Na specjalnie przygotowanej platformie studenci i absolwenci będą mieli okazję zapoznać się z ofertami pracy, praktyk oraz stażów w międzynarodowych i lokalnych firmach branży technicznej. Dla wielu spotkania mogą się również okazać początkiem obiecującej kariery zawodowej!

Uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w webinarach i porozmawiać bezpośrednio z przedstawicielami firm.

W programie jest również ogłoszenie wyników plebiscytu "Pracodawca dla Inżyniera", w którym wyłaniany jest najbardziej atrakcyjny, z perspektywy studentów i absolwentów, pracodawca. Plebiscyt to narzędzie umożliwiające poznanie potrzeb zawodowych nowego pokolenia inżynierów.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie targipracy.org.pl, a także na Facebooku.