Wszystkie wydarzenia

Dziewczyny na Politechniki 2021

22.04 godz. 12:00 − 22.04 godz. 18:00

Online

Po raz kolejny, Politechnika Warszawska dołącza do akcji Fundacji Perspektywy „Dziewczyny na Politechniki” i „Dziewczyny do ścisłych”.

Już 22 kwietnia pod hasłem Kierunki przyszłości zapraszamy po silną dawkę inspiracji od studentek uczelni technicznych i kierunków ścisłych.

Wśród przewidzianych atrakcji znajdą się między innymi:

• Kierunki przyszłości - w formie krótkich debat ze studentkami i przedstawicielami największych firm technologicznych.
  • Kierunkowskaz Kariery - 30 kierunków, każdy przedstawiony w 3 minuty przez studentki uczelni technicznych i kierunków ścisłych, w tym studentki PW.
  • Strefa Mentoringowa – czyli wszystko o studiowaniu. Będzie to okazja do bezpośrednich rozmów ze studentkami uczelni technicznych i kierunków ścisłych w kameralnym gronie. Wśród Mentorek znajdą się również studentki PW.
  • Strefa Warsztatowa – warsztat poprowadzą przedstawicielki Biura Karier PW.
  • Strefa Kariery - zapraszamy do odwiedzenia wirtualnego stoiska naszej uczelni.

Więcej informacji na stronie oraz w wydarzeniu na Facebooku.