Wszystkie wydarzenia

Cyberbezpieczeństwo - jak firmy bronią się przed hakerami? - spotkanie w ramach cyklu Warsaw Science Nights

27.09 godz. 20:00

Warszawa Powiśle, ul. Kruczkowskiego 3b

Zapraszamy na spotkanie o cyberbezpieczeństwie w ramach Warsaw Science Night - cyklu 20-minutowych wykładów, których celem jest merytoryczne przekazanie wyników naukowych, wyjaśnienie ich w sposób zrozumiały, intrygujący i zwięzły, a także dyskusja z publicznością.

Gościem spotkania będzie Szymon Sobczyk - absolwent wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Od ponad 20 lat zajmuje się zawodowo cyberbezpieczeństwem - projektowaniem, wdrażaniem i utrzymaniem rozwiązań informatycznych, których zadaniem jest ochrona informacji cyfrowych. Kieruje zespołami realizującymi projekty dla firm w Polsce i za granicą, a także zajmuje się mentoringiem dla studentów i organizacji pozarządowych.

Pomysłodawczynią i organizatorką cyklu jest Zuzanna Podgórska - doktorantka z Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej, popularyzatorka nauki, specjalistka od dozymetrii promieniotwórczego gazu radonu oraz ochrony radiologicznej.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Więcej informacji o spotkaniu na Facebooku