Muzeum PW: wystawa z okazji 200-lecia Uczelni
W Muzeum Politechniki Warszawskiej odbył się wernisaż wystawy przygotowanej z okazji jubileuszu 200-lecia Uczelni. W nowej siedzibie Muzeum, mieszczącej się w Gmachu Instytutu Techniki Cieplnej, można zobaczyć dokumenty, pamiątki i eksponaty ukazujące historię Politechniki Warszawskiej - od jej początków po współczesność.