Przejdź do treści

Opublikowano: 28.09.2021 16:27

Student PW akademickim mistrzem Mazowsza

Konrad Czabok, student Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych PW, zwyciężył podczas Akademickich Mistrzostw Warszawy i Mazowsza w kolarstwie górskim.

Nasz reprezentant pokonał 19-kilometrowy dystans z czasem 01:07:53 i okazał się najlepszym uczestnikiem zawodów. Podczas wydarzenia, które odbyło się 18 września w Wesołej, Konrad Czabok odnotował również pierwsze w życiu zwycięstwo w kategorii elity.

Zaledwie tydzień wcześniej nasz student zdobył Mistrzostwo Polski MTB do lat 23 podczas podczas wyścigu Bike Maraton w Srebrnej Górze.

– Przyznam, że rywalizowanie z innymi studentami jest trochę łatwiejsze niż z zawodowcami, ale i tak cieszę się z tego osiągnięcia – podsumował swój występ student PW i jednocześnie zawodnik U23 Kadry Narodowej MTB.