Przejdź do treści

Opublikowano: 08.04.2022 08:56

Licytacje zdjęć Politechniki Warszawskiej na rzecz pomocy Ukrainie

Licytacje zakończą się 20 kwietnia 2022 r. o godz. 9.00

Politechniczne w każdym calu – przedstawiające naszą Uczelnię i wykonane przez Dziekana Wydziału Architektury. Trwają licytacje czterech prac fotograficznych, z których dochód zostanie przekazany na pomoc Ukrainie.

Zdjęcia ukazują Politechnikę Warszawską – miejsca znane, jak Gmach Główny i jej Dużą Aulę, Gmach Nowej Kreślarni, a także Gmach Fizyki, ale widziane z perspektywy autora – dr. hab. inż. arch. Krzysztofa Koszewskiego, Dziekana Wydziału Architektury. Kto chciałby je obejrzeć z bliska, może to zrobić w holu wejściowym do Gmachu Głównego PW, gdzie prace są obecnie eksponowane.

Zachęcamy do licytowania i pomagania!

Kto może wziąć udział w licytacjach?

W licytacjach mogą brać udział wyłącznie osoby fizyczne, pełnoletnie.

Jak to zrobić?

Należy na adres e-mail: rzecznik@pw.edu.pl wysłać informację o deklarowanej kwocie wraz z oznaczeniem licytowanego zdjęcia (jego numer).

W każdym kolejnym dniu roboczym (od poniedziałku do piątku) do godz. 9.00 aktualizowane będą informacje o najwyższej zadeklarowanej kwocie za dane zdjęcie.

Do kiedy trwają licytacje?

Wszystkie licytacje zakończą się 20 kwietnia 2022 r. o godz. 9.00.

Dokąd trafią zebrane środki?

Środki zebrane w licytacjach przeznaczone będą na pomoc Ukrainie. Zostaną przekazane na zbiórkę prowadzoną przez Politechnikę Warszawską. Docelowo otrzyma je Narodowy Bank Ukrainy.

Opis zdjęć

Zdjęcia o wymiarach 50x75 cm zostały wydrukowane na wysokiej klasy półmatowym papierze fotograficznym oraz są dodatkowo laminowane matową folią, dzięki czemu cechują się odpornością na wilgoć i ślady odcisków palców. Prace oprawione są w cienką, czarną aluminiową ramkę.

Szczegółowe zasady licytacji dostępne są w regulaminie.

Regulamin przeprowadzenia licytacji 

Podobne tematy: