Uroczyste podpisanie umowy o współpracy między PW i UW

Opublikowano: 18.06.2021 11:03

Zdjęcie Rektora PW prof. Krzysztofa Zaremby i Rektora UW prof. Alojzego Z. Nowaka podczas podpisywania umowy

Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT Politechniki Warszawskiej oraz Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego połączą siły przy inicjowaniu oraz realizowaniu wspólnych projektów naukowych. To pozwoli na zwiększenie potencjału obu ośrodków.

Nasi badacze wśród najzdolniejszych młodych naukowców w Polsce

Opublikowano: 17.06.2021 15:28

Zdjęcie mikroskopu

Prestiżowe stypendia START 2021 przyznano trzem osobom z Politechniki Warszawskiej.

Studenci z PW z nagrodą WordSkills Polska

Opublikowano: 17.06.2021 11:03

Zdjęcie studentów

Kamil Kwiatkowski i Przemysław Rył z Wydziału Mechatroniki zajęli I miejsce w eliminacjach konkursu WorldSkills Poland Lublin 2021 w konkurencji Przemysł 4.0. Zwycięzcy będą reprezentować Polskę na międzynarodowym konkursie WorldSkills Shanghai 2022.

Konkurs na granty aparaturowe

Opublikowano: 17.06.2021 09:42

Zdjęcie badaczki pracującej w warsztacie

Wzmocnienie potencjału badawczego Politechniki Warszawskiej poprzez zakup specjalistycznej aparatury badawczej - to cel nowego konkursu w ramach programu "Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza" (IDUB). Nabór wniosków trwa do 15 września 2021 roku.

Rektor PW członkiem Rady ds. Planu dla Pracy i Rozwoju

Opublikowano: 15.06.2021 16:05

Zdjęcie Jarosława Gowina, Wicepremiera i Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii i prof. Krzysztofa Zaremby, Rektora PW

Wicepremier Jarosław Gowin wręczył nominacje

Uwaga na fałszywy portal USOS!

Opublikowano: 15.06.2021 12:56

Ostrzeżenie przed fałszymym portalem USOS

Prosimy o zapoznanie się z informacją

Kino samochodowe na PW

Opublikowano: 14.06.2021 13:17

Grafika z napisem "kino samochodowe"

Zmotoryzowanych kinomanów zapraszamy 25 czerwca na parking BIS II między Wydziałem Elektroniki i Technik Informacyjnych a Wydziałem Inżynierii Lądowej PW – na dużym ekranie wyświetlimy nominowany do Oscara film „Ukryte działania” w reżyserii Theodore Melfi.

Warsztaty ENHANCE on-line learning and teaching

Opublikowano: 10.06.2021 17:25

Grafika przedstawiająca klasę, uczniów i nauczyciela.

W dniach 1-2 lipca Politechnika Warszawska organizuje w formie on-line międzynarodowe warsztaty dla nauczycieli akademickich poświęcone zdalnemu nauczaniu. Warsztaty są działaniem w ramach konsorcjum ENHANCE. W ich trakcie omówione zostaną m.in.: organizacja nauczania zdalnego, ocenianie, formy kształcenia, rola i rodzaje narzędzi informatycznych.

Badacz z PW z tytułem Osobowości Roku 2020

Opublikowano: 09.06.2021 15:43

Zdjęcia dr. inż. Mariusza Kłosa

W konkursie przygotowanym przez zespół dziesięciu ogólnopolskich organizacji branżowych dr inż. Mariusz Kłos z Wydziału Elektrycznego PW otrzymał wyróżnienie w kategorii Nauka.

Sukcesy PW w AMP w trójboju siłowym

Opublikowano: 09.06.2021 15:11

Zdjęcie najlepszych drużyn Akademickich Mistrzostw Polski w trójboju siłowym z pucharami i medalami

Srebrny medal w klasyfikacji drużynowej i cztery medale indywidualnie – to dorobek zawodników Politechniki Warszawskiej w Akademickich Mistrzostwach Polski, które odbyły się w Katowicach (4-6 czerwca 2021 roku).